Luxusní vibrátory

Na luxusní vibrátory se specializuje hned několik erotických firem. Mezi nejznámější patří Je Joue SaSi, We-vibe, LELO a Fun Factory. Výrobci luxusních vibrátorů se snaží o neotřelý a moderní design, nové funkce a kvalitní erotický zážitek. Vibrátor by měl vzrušovat již svým vzhledem, vůní i na dotek. Luxusní pomůcky potěší všechny smysly, probudí vášeň a vzrušení u obou partnerů. Výrobci luxusních vibrátorů používají pro své výrobky výhradně silikon. Je na dotek hebký, pružný a zároveň velmi odolný. Neuvolňuje nežádoucí látky, je vhodný i pro alergiky. Aby byl erotický zážitek dokonalý, nesmí vibrátor při používání příliš hlučet. Proto luxusní vibrátory vynikají extrémně tichým provozem. Důležité je i snadné ovládání a množství vibračních programů. Můžete si nastavit postupné zvyšování intenzity, pulzy, nebo vlny vibrací. A pak se již necháte rozmazlovat. Luxusní vibrátory se dodávají v dárkových krabičkách. Součástí balení bývá nabíječka, sametový sáček pro uschování vibrátoru a obvykle i lubrikační gel.

Zkusme si tedy říct, jak jednotlivá afrodiziaka působí a proč tomu tak je. Vibrátory (v češtině označované také jako robertky) jsou erotické pomůcky, nejčastěji používané při ženské masturbaci nebo jako doplněk (zpestření) u pohlavního styku. Jak správně používat anální hračky?

Levné vibrátory

Cenově dostupných erotických hraček a pomůcek do 200,- Kč je na trhu spousta. Škrtící kroužky, návleky na penis, anální kuličky, kondomy, apod. Vibrátory však obsahují motorek a elektroniku, takže jejich cena začíná od 300,- Kč. Levné vibrátory mají své výhody, ale i nevýhody. Za cenu dražšího modelu si můžete koupit několik levnějších vibrátorů v různých tvarech. A pokud si je rozbijete, ztráta peněženku tolik nebolí. U levných vibrátorů je potřeba třeba zvážit i zdravotní hledisko. Erotické pomůcky přichází do styku se sliznicemi a pokud nejsou vyrobeny kvalitně, mohou způsobit alergii nebo být dokonce zdravotně závadné. To platí hlavně pro gelové erotické pomůcky a pro vibrátory z měkčené gumy. Levným vibrátorům z gelu a gumy do 400,- Kč je vhodné se vyvarovat, protože mohou uvolňovat ftaláty. Dobrou příležitostí ke koupi levných ale kvalitních vibrátorů jsou různé akce a slevy. Na trh erotických pomůcek stále přichází nové výrobky a sexshopy chtějí slevami vyprázdnit sklady. K vibrátoru si většina zákazníků koupí i lubrikační gel nebo kondomy, takže se akce prodejci stále vyplatí.


Doporučujeme:


Jak fungují sexuální hračky při masturbaci zjistíte na Pornovka.cz Levné vibrátory, které ocení každá i ta nejnáročnější žena. Hledáte nezávazný flirt či sex na jednu noc? Flirtkontakt.cz - erotická seznamka s registrací zdarma.
Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!