Luxusní vibrátory

Na luxusní vibrátory se specializuje hned několik erotických firem. Mezi nejznámější patří Je Joue SaSi, We-vibe, LELO a Fun Factory. Výrobci luxusních vibrátorů se snaží o neotřelý a moderní design, nové funkce a kvalitní erotický zážitek. Vibrátor by měl vzrušovat již svým vzhledem, vůní i na dotek. Luxusní pomůcky potěší všechny smysly, probudí vášeň a vzrušení u obou partnerů. Výrobci luxusních vibrátorů používají pro své výrobky výhradně silikon. Je na dotek hebký, pružný a zároveň velmi odolný. Neuvolňuje nežádoucí látky, je vhodný i pro alergiky. Aby byl erotický zážitek dokonalý, nesmí vibrátor při používání příliš hlučet. Proto luxusní vibrátory vynikají extrémně tichým provozem. Důležité je i snadné ovládání a množství vibračních programů. Můžete si nastavit postupné zvyšování intenzity, pulzy, nebo vlny vibrací. A pak se již necháte rozmazlovat. Luxusní vibrátory se dodávají v dárkových krabičkách. Součástí balení bývá nabíječka, sametový sáček pro uschování vibrátoru a obvykle i lubrikační gel.

Zkusme si tedy říct, jak jednotlivá afrodiziaka působí a proč tomu tak je. Vibrátory (v češtině označované také jako robertky) jsou erotické pomůcky, nejčastěji používané při ženské masturbaci nebo jako doplněk (zpestření) u pohlavního styku. Jak správně používat anální hračky?

Levné vibrátory

Cenově dostupných erotických hraček a pomůcek do 200,- Kč je na trhu spousta. Škrtící kroužky, návleky na penis, anální kuličky, kondomy, apod. Vibrátory však obsahují motorek a elektroniku, takže jejich cena začíná od 300,- Kč. Levné vibrátory mají své výhody, ale i nevýhody. Za cenu dražšího modelu si můžete koupit několik levnějších vibrátorů v různých tvarech. A pokud si je rozbijete, ztráta peněženku tolik nebolí. U levných vibrátorů je potřeba třeba zvážit i zdravotní hledisko. Erotické pomůcky přichází do styku se sliznicemi a pokud nejsou vyrobeny kvalitně, mohou způsobit alergii nebo být dokonce zdravotně závadné. To platí hlavně pro gelové erotické pomůcky a pro vibrátory z měkčené gumy. Levným vibrátorům z gelu a gumy do 400,- Kč je vhodné se vyvarovat, protože mohou uvolňovat ftaláty. Dobrou příležitostí ke koupi levných ale kvalitních vibrátorů jsou různé akce a slevy. Na trh erotických pomůcek stále přichází nové výrobky a sexshopy chtějí slevami vyprázdnit sklady. K vibrátoru si většina zákazníků koupí i lubrikační gel nebo kondomy, takže se akce prodejci stále vyplatí.

Dilda mají neskutečně tvarů a podob, které nás můžou dokonale navodit. Pořidťe si nafukovací panáky pro muže. Nafukovací panny jsou erotické pomůcky znázorňující ženskou postavu. Lubrikační gely jsou polotuhé materiály vytvářející tenký film, který pomáhá snižovat tření lubrikací povrchu.


Doporučujeme:


Levné vibrátory, které ocení každá i ta nejnáročnější žena. Umělý penis či dildo je tím správným řešením do Vaší ložnice. Hledáte nezávazný flirt či sex na jednu noc? Flirtkontakt.cz - erotická seznamka s registrací zdarma. Erotické pomůcky, jako je připínací penis. Je tajný pomocník při Vašich hrátkách.
Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!